ONLINE REZERVASYON


:
:
:
:
:
:
:
:
:
SOSYAL KART
SOSYAL KART NEDİR? SOSYAL KART SORGULAMA
SOSYAL KART İLE AVANTAJ SİZDE
Burfaş tesislerinde ayrıcalıklı yaşam sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle hesap yapmadan harcamak üstelik kullandıkça kazanmak istiyorsanız Sosyal Kart tam size göre.


Sosyal Kartın Konusu ve Amacı

Yeme / İçme harcamalarında, belirlenen oranda puan kazandıracak ve kullandıracak Sosyal Kart çalışması BURFAŞ bünyesindeki Sosyal Tesislerde kullanılır.
Bursa'da mevcut kurum ve kuruluşları, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Sosyal Tesisleri ile buluşturarak, tesislerin kaliteli hizmetlerinden ve avantajlarından faydalanmalarını sağlamaktır.Kartın Puan Oranı

Harcamalara verilecek Puan Oranı kurum ve kuruluşlarla yapılacak anlaşmaya göre belirlenir.


Kartın Kullanım Sonuçları

Kurum çalışanlarının, BURFAŞ bünyesindeki Sosyal Tesislerde, Sosyal Kart kullanarak belli oranlarda puan kazanmaları ve harcamaları ile tesislerin kaliteli ve güvenilir hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanmaları sağlanacak. Bu sayede sosyal tesisler kurum ve kuruluş çalışanlarına daha çok hizmet edecek hale gelecektir.Kart Kullanımı

Sosyal Kart sahipleri hesap öderken, okuyuculara kart okutarak yapılan harcama doğrultusunda belirlenen oranlarda puan biriktirme işleminden faydalanacak. Sosyal Kart sahipleri hesap öderken önceki ziyaretlerinde kazanmış oldukları puanları indirim olarak kullanailecekler. Kart 1,00 TL ye satın alınabilecek yada ilk kullanımda bir sefere mahsus 1,50 TL puan kesintisi yapılacaktır.
BURFAŞ SOSYAL KART sistemi 1001KART teledon ugulaması platformunda sanal olarak da çalışacaktır. Program yüklendiğinde kurumunuz çalışanları / üyeleri kendileri kayıt işlemini kendileri tanımlayacaktır.Üye Olmak

Burfaş Sosyal Kart'a üye olmak için Cep Telefonunuzu, Adınızı, Soyadınızı ve E-Posta Adresinizi doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Burfaş Sosyal Kart sistemi , verdiğiniz bilgiler ile sizi tanımaktadır. Kendinize SMS yoluyla gelen doğrulama kodunu girerek kartınızı aktif edebileceksiniz. Kartınız aktif olduğunda, Burfaş Sosyal Tesislerinde yapmış olduğunuz harcamalardan; kurumunuza tanımlı olan %... oranda puan kazanmaya başlayacaksınız. Bunun için uygulamadaki BURFAŞ SOSYAL KART resmini tıklayıp ekrana gelen karekodu kasalarda okutmanız yeterlidir.
Burfaş Sosyal Kart sistemi, sadece 1001KARTuygulamasına üye olanlara, ilk üyelikte 500 puan yükler. Yüklü olan puanınızı 25 TL ve üzeri bir harcama karşılığı kullanabilirsiniz.Kartın Güvenirliği

Bu kartın çalışma yöntemi, içine yazılabilen kart, akıllı kart okuyucu ile mevcut otomasyon sistemini haberleştrecek yazılım kullanılması esasına dayanmaktadır.
Bu proje Burfaş Yönetimi tarafınan sevk ve idare edilecektir. Tesislerde uygulama, kasiyer taradından yapılacak olup tesis sorumluları tarafından denetlenecektir.